1996 yılında faaliyetlerine başlayan ANB Makina San. Tic. Ltd. Şti. özel tasarım makine imalat,otomotiv pres montaj, fason cnc sac işleme alanlarında faaliyet göstermiştir.

ANB Makina bu zaman dilimi içerisinde talaşlı imalat konveyörleri imalatına başlamıştır. Gelişen teknolojileri takip eden firmamız ürün çeşitlerini artırarak yurt içi ve yurt dışı hizmet veren cnc makine satıcı imalatçı ve kullanıcılara deneyimli kadrosu ile özel tip tasarım , mühendislik ve imalat hizmetleri veren bir kuruluş haline gelmiştir.

Kuruluşundan bu bugüne şirketimizin her zamanki ana hedefleri; yatırımcı sanayiciye hassas ve kalitesi yüksek konveyörler tasarlayıp sunmak, güvenilir, satış sonrası hizmet vermek ve kaliteyi her şeyin üzerinde tutmak, ANB Makinanın en vazgeçilmez ilkeleri arasında yer almaktadır.

Hizmet verdiği sektörlere çözüm ortağı olmayı stratejik hedef olarak belirleyen ANB Makina, en değerli sermayesi olan deneyimli kadrosu ile kesin sonuç odaklı çözümler üretmeye devam etmektedir.

Atilla CAN/Genel Müdür
ANB MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Copyright © 2008 ANB Makina Ana Sayfa   |   Servis Formu   |   İnsan Kaynakları   |   İletişim web tasarımı